ΥΒΡΙΔΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΗΣ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ COSEM ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ

Tuesday 03 Μαΐου 2022

Παρασκευή 6 Μαΐου 2022, ώρα 11.00-13.00

Αίθουσα Δρακόπουλου

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών στο πλαίσιο των δράσεων προώθησης ευκαιριών απασχόλησης από επιχειρήσεις και οργανισμούς σε φοιτητές και αποφοίτους του Ιδρύματος, οργανώνει σε συνεργασία με τον Όμιλο Ιατρικών ΚέντρωνCOSEMτης Γαλλίας,  υβριδική εκδήλωση παρουσίασης ευκαιριών απασχόλησης  του ομίλου COSEM. Οι εν λόγω θέσεις απασχόλησης αφορούν και απευθύνονται σε τελειόφοιτους και απόφοιτους της Ιατρικής και Οδοντιατρικής Σχολής του Ιδρύματος.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί υβριδικά στην Αίθουσα Δρακόπουλου Πανεπιστημίου 30 στα Προπύλαια και μέσω της εφαρμογής Webexmeetings στις 6 Μαΐου 2022 και ώρα 11.00-13.00. Ο όμιλος ιατρικών κέντρων COSEM θα κάνει αναφορά στις δράσεις, το προφίλ της εταιρείας καθώς επίσης για τις θέσεις εργασίας και τις προοπτικές εξέλιξης στον συγκεκριμένο εργασιακό χώρο από τους ενδιαφερόμενους.

ΟΜΙΛΗΤΕΣ:

SoniaKovelmann: Διευθύντρια Ιατρικών Προσλήψεων

IdirMeridji: Διευθυντής Οδοντιατρικών Προσλήψεων

Δήμητρα Καρακατσάνη: Υπεύθυνη Προσλήψεων

ΥπερσύνδεσμοςΕκδήλωσης

Webex

Friday, May 6, 2022 11:00 am | 2 hours 30 minutes | (UTC+03:00) Athens, Bucharest

Meetingnumber: 2730 605 0604

Password: maFNDMP3c32

Οι απόφοιτοι και τελειόφοιτοι της Ιατρικής και Οδοντιατρικής Σχολής θα έχουν την ευκαιρία να θέσουν ερωτήματα στους εκπροσώπους της εταιρείας, έτσι ώστε να αντλήσουν οποιαδήποτε πληροφορία επιθυμούν για τις προσφερόμενες θέσεις εργασίας.

Για όσους επιθυμούν να παρακολουθήσουν την συγκεκριμένη εκδήλωση εξ αποστάσεως θα πρέπει να υποβάλλουν την αίτησή τους στον κάτωθι υπερσύνδεσμο.

Διοικητική Υποστήριξη Γραφείου Διασύνδεσης

Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών